TM TOYS Plac zabaw Peppy

Każdy kilkulatek to wielbiciel Świnki Peppy. Przepadają za nią zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Wiele maluchów marzy o zabawkach zawierających postaci z bajki i ich akcesoria. Takie zabawki doskonale rozwijają dziecięcą wyobraźnię.

Pochodzący od renomowanej firmy TM TOYS Plac zabaw Peppy zawiera uroczą figurkę świnki Peppy, zjeżdżalnie z drabinką, drzewko i kwiaty. Co istotne, zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami z tej samej serii. Posiadając inne zestawy dziecko może stworzyć duży plac zabaw dla swoich ulubionych bohaterów.

Do zestawu dokupić można także figurki innych bohaterów, na przykład królika, figurkę mamy świnki, taty świnki, dziadka, babci bądź Georga. Zabawka TM TOYS Plac zabaw Peppy wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, całkowicie bezpiecznych i nie zawierających szkodliwych substancji. Bardzo trwała, odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zabawka posiada wszelkie normy bezpieczeństwa i atesty.

Jest to zabawka idealna dla dziecka powyżej trzeciego roku życia. Wszystkie akcesoria utrzymane są w wesołej, pastelowej kolorystyce, w odcieniach różu, błękitu,żółtego, zieleni i bieli. Wesołe kolory jeszcze bardziej zachęcają dziecko do zabawy. Figurki są niewielkich rozmiarów, idealne dla małych dziecięcych rączek. Zabawka nie posiada ostrych krawędzi, co jest bardzo istotne. Dziecko może bez problemu zabawkę zabrać ze sobą w podróż, do kąpieli, do ogrodu, a nawet do przedszkola. Plac zabaw świnki Peppy to doskonały pomysł na upominek dla każdego przedszkolaka.