TM TOYS Pociąg Peppy

Człowiek uczy się całe swoje życie, a jego nauka rozpoczyna się tuż po jego narodzinach. Edukacja człowieka to nie tylko książki czy przybory naukowe, to również odpowiednio dobrane do wieku zabawki.

Niemowlęta zaczynają poznawać świat dotykiem – trzymają przedmioty w rączkach, dotykają ich ustami i językiem, więc pierwsze ich zabawki to takie które mogą samodzielnie utrzymać. Powinny być lekkie, nietoksyczne oraz wydawać różne dźwięki. Najczęściej są to grzechotki.
Im dziecko starsze, tym bardziej rozwija się jego zmysł dotyku i wzroku, a także budzi się w nich chęć odkrywania nowych doznań. Pomogą mu w tym zabawki przeznaczone dla starszych dzieci, posiadające elementy ruchome, a także takie które można wprawiać w ruch za pomocą sznurka bądź umocowanej rączki.

Dla dzieci w wieku kilkunastu miesięcy, doskonałą zabawką jest TM TOYS Pociąg Peppy.

Kim jest Peppa? Otóż Peppa to zabawna świnka, znana wszystkim dzieciom z uroczej kreskówki. Świnka wraz z rodziną mieszka w dużym domu, ale woli spędzać czas wraz ze swoim braciszkiem na dworze. Właśnie tam spotyka ją wiele wesołych przygód, a jedną z nich może być przejażdżka pociągiem. Pociąg świnki Peppy składa się z lokomotywy, wagoników oraz figurek dziadka, Peppy, a także braciszka. Przestronne wagoniki mieszczą dwie małe świnki, natomiast lokomotywa zarezerwowana jest dla dziadka-maszynisty, figurki umocowanej na stałe.

TM TOYS Pociąg Peppy pomalowany jest w wesołe kolory, wykonany z odpornego na urazy materiału. Zabawką można się bawić ciągnąc pociąg za umocowany do lokomotywy sznurek. Pociąg i figurki zostały wykonane ze szczególną dbałością o detale.

Gorąco polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *