Fisher Price Odjazdowy żółwik

Zabawki dla raczkującego dziecka powinny być kolorowe i interesujące, a jednocześnie stymulujące najważniejsze nawyki u dziecka, czyli skupianie uwagi, reakcja zainteresowaniem na nowe rzeczy, a także chwytanie zabawek. Fisher Price Odjazdowy Żółwik to doskonała zabawa dla Twojego dziecka!

Doskonała zabawa!

Zabawka Fisher Price Odjazdowy Żółwik przeznaczona jest dla dzieci od 9 miesiąca życia, kiedy zaczynają one już raczkować i interesować się otoczeniem. Dzięki żywym kolorom zabawki dziecko od razu zwraca na nią uwagę. Żółwik porusza się po wciśnięciu guzika, co dodatkowo stymuluje układ nerwowy dziecka i zachęca do podążania za nim! Zabawka po wciśnięciu guzika zaczyna puszczać muzykę i wydawać dźwięki, a to z pewnością rozbawi malucha i zachęci do zabawy w raczkowanie za nim. Odjazdowy Żółwik ma również funkcję kręcenia główką i wydawania dźwięków, co budzi ogromne zainteresowanie malucha i zachęca do naśladowania!

Rozwój psychoruchowy dziecka

Fisher Price Odjazdowy Żółwik wspomaga rozwój dziecka na poziomie motorycznym, oraz wpływa na doskonalenie umiejętności takich jak chwytanie, skupianie uwagi oraz poruszanie się na czworakach. Dodatkowo dzięki wydawanej przez zabawkę muzyce i dźwiękom stymulowane są nerwy odpowiedzialne za skupianie uwagi oraz rozpoznawanie słyszanych już słów. Ponadto dziecko odkrywa związki przyczynowo-skutkowe, kiedy naciśnie guzik, żółwik zacznie jeździć bądź śpiewać. Jest to zabawka, która musi być obecna w rozwoju każdego malucha!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *